P . P . U . H . "BEST"
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH
ANTONI KOPYŁOWSKI
pl de

Produkty

Produktów od 1 do 6 z 23

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 1. Obrazek Indywidualne osłony na drzewka

  Indywidualne osłony na drzewka

  Indywidualne osłony na drzewka chronią i zabezpieczają wysadzanie drzewka i sadzonki. Powodują powstanie efektu szklarniowego dzięki czemu następuje 4-krotne zwiększenie przyrostu na wysokości i grubości drzewka. Osłony wykonane z płyty komórkowej PP „TEKPOL” o grubości 2 mm.
  Zobacz więcej
 2. Obrazek Indywidualna perforowana osłonka na drzewko

  Indywidualna perforowana osłonka na drzewko

  Indywidualna perforowana osłona chroni i zabezpiecza sadzonki i drzewka przed zgryzaniem, czemchaniem, spałowaniem przez zwierzynę płową i zwierzęta domowe oraz chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi w czasie pielęgnacji. Osłony dostępne są w różnych wymiarach.
  Zobacz więcej
 3. Obrazek Osłona przeciw chwastom (płyta komórkowa)

  Osłona przeciw chwastom (płyta komórkowa)

  Osłony przeciw chwastom wykonane z folii komórkowej "TEKPOL", zabezpieczają drzewka i sadzonki przed uszkodzeniami w czasie prac porządkowych i pielęgnacyjnych. Praktycznie eliminują konieczność dokonywania prac związanych z odchwaszczaniem gleby znajdującej się wokół drzewka, tym samym znacznie obniżają koszty z tym związane. Szczególnie godne polecenia są osłony osłony z folii komórkowej "TEKPOL", gdyż są wieloletnie /36 miesięcy gwarancji/.
  Zobacz więcej
 4. Obrazek Osłona przeciw chwastom (tektura)

  Osłona przeciw chwastom (tektura)

  Osłony przeciw chwastom wykonane z tektury, zabezpieczają drzewka i sadzonki przed uszkodzeniami w czasie prac porządkowych i pielęgnacyjnych. Praktycznie eliminują konieczność dokonywania prac związanych z odchwaszczaniem gleby znajdującej się wokół drzewka, tym samym znacznie obniżają koszty z tym związane.
  Zobacz więcej
 5. Obrazek Skrzynka standardowa na wkłady GM

  Skrzynka standardowa na wkłady GM

  Skrzynka standardowa na wkłady GM o wymiarach 60x40x23. Wykorzystanie skrzynek na wkłady GM pozwala na produkcję siewek i sadzonek szkółkowanych licznych gatunków drzew i krzewów z zakrytym systemem korzeniowym.
  Zobacz więcej
 6. Obrazek Skrzynka niska na wkłady GM

  Skrzynka niska na wkłady GM

  Skrzynka niska na wkłady GM o wymiarach 60x40x13. Wykorzystanie skrzynek na wkłady GM umożliwia znaczne wydłużenie okresu zakładania upraw, wykluczenie stresu przesadzeniowego, poprawę udatności upraw (zwłaszcza w warunkach trudnych do odnowienia) oraz przechowywanie sadzonek bez dodatkowych zabiegów i nakładów.
  Zobacz więcej

Produktów od 1 do 6 z 23

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4