P . P . U . H . "BEST"
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH
ANTONI KOPYŁOWSKI
pl de

Produkty

Produktów od 1 do 6 z 23

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 1. Obrazek Indywidualne osłony na drzewka

  Indywidualne osłony na drzewka

  Indywidualne osłony na drzewka chronią i zabezpieczają wysadzanie drzewka i sadzonki. Powodują powstanie efektu szklarniowego dzięki czemu następuje 4-krotne zwiększenie przyrostu na wysokości i grubości drzewka. Osłony wykonane z płyty komórkowej PP „TEKPOL” -  „KARTONPLAST”o grubości 2 mm.

  Zobacz więcej
 2. Obrazek Indywidualna perforowana osłonka na drzewko

  Indywidualna perforowana osłonka na drzewko

  INDYWIDUALNE PERFOROWANE OSŁONKI NA DRZEWKA

  Pragniemy zaproponować Państwu nowość na poskim rynku. Nasza propozycja to: specjalne osłonki do zabezpieczania drzewek gatunków liściastych: dąb, buk, brzoza, klon, lipa oraz iglastych: szczególnie modrzew, daglezja i tuja przed zgryzaniem przez zwierzynę, szczególnie przez   z a j ą c e.

  Proponujemy maksymalną ochronę drzewek za minimalną cenę.

  (Osłonki mogą być użyte wielokrotnie)

  Prowadzimy sprzedaż wysyłkową

  ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!


  MIELNO 2024

  Zobacz więcej
 3. Obrazek Osłona przeciw chwastom (płyta komórkowa)

  Osłona przeciw chwastom (płyta komórkowa)

  Osłony przeciw chwastom wykonane z folii komórkowej "TEKPOL", zabezpieczają drzewka i sadzonki przed uszkodzeniami w czasie prac porządkowych i pielęgnacyjnych. Praktycznie eliminują konieczność dokonywania prac związanych z odchwaszczaniem gleby znajdującej się wokół drzewka, tym samym znacznie obniżają koszty z tym związane. Szczególnie godne polecenia są osłony osłony z folii komórkowej "TEKPOL", gdyż są wieloletnie /36 miesięcy gwarancji/.
  Zobacz więcej
 4. Obrazek Osłona przeciw chwastom (tektura)

  Osłona przeciw chwastom (tektura)

  Osłony przeciw chwastom wykonane z tektury, zabezpieczają drzewka i sadzonki przed uszkodzeniami w czasie prac porządkowych i pielęgnacyjnych. Praktycznie eliminują konieczność dokonywania prac związanych z odchwaszczaniem gleby znajdującej się wokół drzewka, tym samym znacznie obniżają koszty z tym związane.
  Zobacz więcej
 5. Obrazek Skrzynka standardowa na wkłady GM

  Skrzynka standardowa na wkłady GM

  Skrzynka standardowa na wkłady GM o wymiarach 60x40x23. Wykorzystanie skrzynek na wkłady GM pozwala na produkcję siewek i sadzonek szkółkowanych licznych gatunków drzew i krzewów z zakrytym systemem korzeniowym.
  Zobacz więcej
 6. Obrazek Skrzynka niska na wkłady GM

  Skrzynka niska na wkłady GM

  Skrzynka niska na wkłady GM o wymiarach 60x40x13. Wykorzystanie skrzynek na wkłady GM umożliwia znaczne wydłużenie okresu zakładania upraw, wykluczenie stresu przesadzeniowego, poprawę udatności upraw (zwłaszcza w warunkach trudnych do odnowienia) oraz przechowywanie sadzonek bez dodatkowych zabiegów i nakładów.
  Zobacz więcej

Produktów od 1 do 6 z 23

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4